اگر اهل مد و زیبایی باشید، قطعاً با اهمیت انتخاب مدل موی مناسب آشنایی دارید و می‌دانید که با انتخاب مدل موی زیبا، چقدر جذاب‌تر و شیک‌تر خواهید شد. امروزه انواع مدل موی بلند و مدل موی کوتاه وجود دارد تا افراد بتوانند متناسب با نیاز و سلیقه خود، مدل موی مناسبشان را انتخاب کنند. بسیاری از افراد عاشق موهای بلند هستند و دوست دارند موهای بلند خود را به‌خوبی حالت دهند. برای زیبایی موهای بلند دخترانه و زنانه، می‌توان از شیک‌ترین و جدیدترین مدل‌ها استفاده کرد تا موهای فرد شیک و آراسته شود.

در این مقاله قصد داریم درباره انواع مدل موی بلند دخترانه صحبت کنیم و به شما استایل چندین مدل جذاب و دوست‌داشتنی را نشان دهیم تا بتوانید موهای خودتان یا فرزندانتان را با همان مدل آرایش کنید و از دیدن موهای زیبای خود لذت ببرید.

اگر به دنبال این هستید که با مدل موی بلند دخترانه و زنانه آشنا شوید و بهترین مدل را برای موهای خود انتخاب کنید، از شما دعوت می‌کنیم که تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

انتخاب مدل برای موی بلند دخترانه

نحوه انتخاب مدل موی بلند دخترانه

زمانی که می‌خواهید مدل مناسب را برای موهای خودتان مدل‌های مختلفی انتخاب کنید، باید با نکات مهم برای انتخاب مدل موی بلند آشنا شوید تا بتوانید زیباترین و مناسب‌ترین مدل مو را روی موهای خود اجرا کنید.

برای انتخاب بهترین مدل موی بلند دخترانه، به نکات زیر توجه بیشتری داشته باشید:

1- فرم صورت:

اولین نکته مهم، انتخاب مدل مو بر اساس فرم صورت شما است. قبل از انتخاب نهایی مدل موی بلند دخترانه و زنانه، باید دقت کنید که صورت شما کشیده است یا گرد؟ صورتی مثلثی دارید یا قلبی شکل؟ توجه به فرم صورت به شما کمک می‌کند تا بتوانید به سراغ بهترین و زیباترین مدل‌های مو بروید.

مثلاً اگر صورتتان گرد است، می‌توانید مدل موهای خودتان را به‌گونه‌ای درست کنید که صورتتان کشیده‌تر به نظر برسد و جذابیتتان بیشتر شود.

یا اگر صورتتان خیلی کشیده و لاغر است، بهتر است موهای اطراف صورتتان را فر کنید و در اطراف صورت رها کنید تا صورتتان پرتر به نظر برسد؛ بنابراین به این موضوع دقت کنید و فرم صورت خودتان را در نظر بگیرید تا بتوانید بر اساس آن، بهترین انتخاب ممکن را داشته باشید.

برای انتخاب بهترین مدل موی کوتاه زنانه و دخترانه نیز باید به فرم صورت خود توجه داشته باشید. شما می‌توانید محبوب‌ترین مدل های موی کوتاه زنانه را در مجله زیبایی هوم سرویز مشاهده کنید.

انتخاب مدل موی بلند با توجه به فرم صورت

2- اندازه بلندی موها:

دومین نکته مهم برای انتخاب مدل موی بلند دخترانه، اندازه بلندی موهای شما است. بعضی از افراد موهای بسیار بلندی دارند و بعضی‌ها نیز موهای خیلی بلند را دوست ندارند. به همین خاطر باید با توجه به اندازه بلندی موهای خود، بهترین مدل را انتخاب کنید تا چهره‌ای جذاب‌تر و خاص‌تر داشته باشید.

مثلاً اگر موهایتان تا شانه‌هایتان است، می‌توانید موهای خود را با فر درشت یا اتوی مو حالت دهید؛ اما اگر موهای شما تا زیر کمرتان ادامه دارد، بهتر است به جمع کردن موها در بالای سر، بافت مو و شینیون مو فکر کنید تا بتوانید زیبایی بیشتری را به موهایتان ببخشید.

اگر ایده‌ای برای مدل‌های مختلف بر اساس سایز موهای خودتان ندارید، می‌توانید مدل‌های مختلف را امتحان کنید و در نهایت ببینید کدام مدل جذابیت بیشتری به موهای شما می‌بخشد.

انتخاب مدل مو با توجه به بلندی موها

3- لباس موردنظر:

شاید برایتان عجیب باشد؛ اما اگر می‌خواهید به مجلس خاصی بروید و موهایتان را برای این مجلس آرایش می‌کنید، زیبایی موهای شما با لباسی که می‌پوشید ارتباط زیادی دارد.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات بافت مو بانوان هم ارائه میده؟ 90002021 گرفتن قیمت

توجه به کوتاهی یا بلندی موها و حتی رنگ لباس در انتخاب مدل موی بلند دخترانه و زنانه مهم است. بنابراین باید این نکته را در نظر داشته باشید و ببینید که با لباس موردنظر شما، چه مدل موهایی هماهنگی بیشتری دارند و می‌توانید از آنها استفاده کنید تا زیباتر و جذاب‌تر به نظر برسید.

توجه به فرم صورت، بلندی موها و لباس موردنظر از جمله موارد مهم برای انتخاب مدل مو هستند. در ادامه، با شیک‌ترین مدل‌های جدید موهای بلند زنانه و دخترانه آشنا خواهید شد و می‌توانید مدل دلخواه خود را از میان گزینه‌های زیر انتخاب کنید.

انواع مدل موی بلند دخترانه

انواع مدل موی بلند دخترانه و زنانه

اگر به دنبال مدل موی شیک و زیبا برای موهای بلند خود هستید، می‌توانید به یکی از مدل‌های زیر فکر کنید:

1- بافت موها:

یکی از مدل‌هایی که از گذشته تا امروز وجود داشته و همچنان محبوبیت و جذابیت زیادی دارد، بافت موها است. شما می‌توانید موهای خودتان را با استفاده از مدل‌های مختلفی که برای بافت وجود دارند، آرایش‌ کرده و آنها را به بهترین شکل ممکن جمع کنید. بافتن موها، هم برای دختران جوان و هم برای خانم‌های متاهل مناسب است. حتی بسیاری از عروس‌های جوان هم برای مراسم فرمالیته و نامزدی خود، مدل بافت مو را انتخاب می‌کنند.

امروزه انواع تکنیک‌های جذاب برای بافت موها وجود دارد که از جمله آنها می‌توان به بافت تیغ ماهی، بافت فرانسوی، بافت دوطرفه و بافت چهارتایی اشاره کرد. پیشنهاد می‌کنیم که کار بافت مو را به آرایشگرهای حرفه‌ای و باتجربه بسپارید تا موهای زیبای شما را به بهترین شکل ممکن ببافند و حالت دهند.

در تصاویر زیر، نمونه‌های جذابی از مدل بافت مو را مشاهده خواهید کرد:

2- بستن موها:

یکی از مدل‌های ساده‌ای که وجود دارد و می‌توانید از آن استفاده کنید تا موهایتان جذاب‌تر به نظر برسد، بستن موها است. قبل از آماده شدن برای مهمانی و دورهمی، شما می‌توانید به روش‌های مختلف موهای خودتان را ببندید تا جذابیت آنها بیشتر شود.

مثلاً می‌توانید موهایتان را به‌صورت دم اسمی ببندید یا ابتدا برای بافت موها اقدام کرده و در پایان موهای خود را با کش مو ببندید. بستن موها به صورت دم اسبی، یکی از جذاب‌ترین مدل‌ها برای موی بلند است. این مدل در کنار آرایش اروپایی، بسیار زیبا و شیک می‌شود و جذابیت موهای شما را چندبرابر می‌کند.

3- باز گذاشتن موها:

اگر موهایتان خیلی بلند هستند، احتمالاً دوست ندارید آنها را بسته نگه دارید و دلتان می‌خواهد که زیبایی موهایتان را به بهترین شکل ممکن به نمایش بگذارید. به همین خاطر خوب است که از میان انواع مدل موی بلند دخترانه و زنانه، به سراغ مدل باز و آزاد بروید.

زمانی که لباستان بلند و دنباله‌دار است، می‌توانید موهای خود را باز بگذارید تا موهای شما، روی شانه و گردن شما رها شوند و ظاهرتان را جذاب‌تر کنند.

یکی از ایده‌های جالب این است که ابتدا برای فر کردن موهای خود اقدام کنید و سپس آنها را باز بگذارید. اگر به فر کردن موهای خود علاقه‌ای ندارید، می‌توانید به‌جای فر کردن موها، روی موها موج‌های زیبایی را ایجاد کنید که در نهایت زیبایی بسیار زیادی به موهایتان می‌بخشد و موهای شما را پرپشت و جذاب نشان می‌دهد.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات بافت مو بانوان هم ارائه میده؟ 90002021 گرفتن قیمت

4- فر کردن موها:

مدل موی فر در سال‌های اخیر طرفداران زیادی پیدا کرده و به یکی از جذاب‌ترین مدل‌های دنیا تبدیل شده است. افراد زیادی دوست دارند که موهای خود را فر کنند تا در نهایت بتوانند جذابیت موها را بیشتر کنند.

اگر به موهای فر علاقه دارید، می‌توانید موهایتان را فر کنید و از دیدن آنها لذت ببرید. برای موهای بسیار بلند، موی فر درشت مناسب‌تر است؛ در حالی که برای موهای متوسط می‌توان مدل موی فر ریز را انجام داد.

در مجله زیبایی هوم سرویز، شما می‌توانید انواع مدل موی فر شیک و مجلسی را مشاهده کنید.

5- ریختن موها به یک سمت:

یکی از جذاب‌ترین انواع مدل موی بلند دخترانه، ریختن موها به یک سمت است. اگر به دنبال مدلی ساده و شیک برای موهای بلند خود هستید، بهتر است موهایتان را به یک سمت صورت بریزید و با کمک گیره مو موهای خود را در کنار گوشتان جمع کنید.

شما می‌توانید این کار را با کارهای دیگری مانند موج‌دار کردن موها ترکیب کنید. با انتخاب این مدل زیبا، مشاهده می‌کنید که همین کار کوچک چقدر در صورت و ظاهر شما تغییر ایجاد می‌کند و باعث می‌شود که زیباتر به نظر برسید.

اگر به فکر رنگ کردن موهای خود هستید، پیشنهاد می‌کنیم که در مجله زیبایی هوم سرویز با پرطرفدارترین رنگ موی دخترانه آشنا شوید.

6- روش ترکیبی:

در کار آرایش موها و صورت، یکی از کارهایی که باعث می‌شود شما متفاوت و جذاب به نظر برسید، خلاقیت است. یادتان باشد که شما محدود به این مدل‌ها نیستید و می‌توانید این مدل‌ها را با هم ترکیب کرده و یک مدل موی جدید را ابداع کنید.

مثلاً می‌توانید موهای خود را ببافید و در میان سایر موها قرار دهید. در نهایت نیز موهای بافته‌شده و موهای عادی را به یک سمت صورت خود بریزید. همچنین می‌توانید بعد از موج‌دار کردن مو، موهای خود را شینیون کنید.

اگر در حال آماده شدن برای مهمانی و جشن هستید، پیشنهاد می‌کنیم که کار بافت مو و شینیون موها را به آرایشگرهای خوش‌سلیقه و حرفه‌ای هوم سرویز بسپارید تا زیباترین مدل را برای موهای شما اجرا کنند.

بنابراین، خودتان را به یک مدل موی خاص محدود نکنید و حتماً خلاقیت به خرج دهید و از میان انواع مدل موی بلند دخترانه، بهترین مدل را برای خودتان انتخاب کنید.

7- مدل مو تیکه تیکه بلند:

یکی دیگر از ایده‌های جالب برای تغییر ظاهر موهای بلند این است که انتهای موها را با مدل تیکه تیکه کوتاه کنید. بعد از این کار، موهای شما به حالت لایه‌ لایه درمی‌آید و در اطراف صورتتان رها می‌شود.

برای کوتاه کردن مو با مدل لایه‌های تیکه تیکه، بهتر است به آرایشگرهای حرفه‌ای و متخصص مراجعه کنید تا کار کوتاه کردن مو را به بهترین شکل ممکن برای شما انجام دهند.

موهای بلند بسیار زیبا و جذاب هستند و به همین دلیل، باید از سلامتی و زیبایی آنها بیشتر مراقبت کرد. پیشنهاد میکنیم حتما روش های مراقبتی از موها نظیر ماسک و ویتامینه مو را جدی بگیرید. شما می‌توانید یکی از مدل‌های گفته شده را برای موهای بلند و زیبای خود انتخاب کنید تا ظاهری شیک و خاص داشته باشید.

خدمات آرایشگری هوم سرویز

جمع‌بندی مطالب

در این مقاله در مورد مدل موی بلند دخترانه صحبت کردیم و نکات مهم برای انتخاب مدل موی دخترانه و زنانه را به شما توضیح دادیم.

همچنین جذاب‌ترین مدل موی بلند دخترانه و زنانه را به شما معرفی کردیم تا بتوانید با توجه به فرم صورت و بلندی موهای خود، بهترین مدل موی بلند را برای خود انتخاب کنید و از دیدن آنها لذت ببرید.

از اینکه تا انتهای این نوشته با ما همراه بودید از شما متشکریم و دعوت می‌کنیم بهترین روش برای ویتامینه مو را در وبلاگ هوم سرویز مطالعه کنید.

برای دریافت خدمات مختلف هوم سرویز هم کافی است به سایت و اپلیکیشن هوم سرویس مراجعه کنید و درخواست خود را برای دریافت خدمات آرایشگری و سایر خدمات ثبت کنید.

هوم سرویز با ارائه خدمات آرایشگری در منزل، به شما کمک می‌کند تا موهای خود را به زیباترین شکل ممکن حالت دهید و ظاهری شیک‌تر و جذاب‌تر داشته باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *