01 مارس 2020
مارس 1, 2020

زایمان پس از لیپوماتیک

0 دیدگاه

زایمان پس از لیپوماتیک

از نگرانی هایی که برای بانوان در اقدام به لیپوماتیک پیش می آید ، بارداری و زایمان پس از لیپوماتیک است . تکنیک لیپوماتیک ، تنها چربی های زیر پوست را تخلیه می کند و هیچ گونه مشکلی را برای ناحیه درونی شکم و احشا ایجاد نمی کند . خانم هایی که قصد دارند تا بعد از جراحی لیپوماتیک اقدام به بارداری نمایند ، با گذشت شش ماه از زمان انجام لیپوماتیک می توانند با خیالی آسوده باردار شوند.

زایمان پس از لیپوماتیک

در حال حاضر مشکل چاقی و اضافی وزن در کل دنیا مسئله ساز شده است . همچنین کسانی هستند که حتی با انجام ورزش و رژیم های سخت غذایی موفق نشدند تا چربی های جمع شده در بعضی از نواحی بدن شان را از بین برند . لذا توصیه می گردد تا افرادی که امکان انجام لیپوماتیک را دارند برای رهایی از این چربی ها از روش لیپوماتیک استفاده کنند .

تکنیک لیپوماتیک برای رفع چربی های اضافی بدن به کار می رود و به کمک آن می توان چربی های قسمت های مختلف بدن را تخلیه نمود ، در ذیل آورده ایم :

ران
شکم
پشت
پهلو
بازو ها
کمر
باسن
پشت
شرایط لازم برای اقدام به لیپوماتیک :
در این بین افرادی هستند که از بالا رفتن سایز شان خیلی ناراضی هستند ، و این در شرایطی است که وزن اضافی شان زیاد نیست . این افراد که فقط دربعضی از اندام هایشان چربی جمع شده است ، به کمک لیپوماتیک قادر خواهند بود تا به محض انجام عمل جراحی تاثیرات شگفت آور آن را ببینند . انجام لیپوماتیک محدودیت سنی ندارد و از سن بلوغ تا سنین بالا امکان پذیر است اما باید طبق نظر پزشک و با تایید صحت سلامت جسم بیمار صورت گیرد .

در ضمن به افرادی که دچار بیماری چاقی مرضی هستند و اضافه وزن شان خیلی زیاد است ، توصیه می شود تا بجای بهره گیری از لیپوماتیک از جراحی استفاده نمایند چرا که انجام جراحی برای شان بیشتر مثمر ثمر خواهد بود .