14 آوریل 2020
آوریل 14, 2020

جوانسازی واژن

0 دیدگاه

جوانسازی واژن

جوانسازی واژن و زیباتر نمودن ظاهر آن یکی از دغدغه های خانم ها می باشد که این امر امروزه به طور اختصاصی با لیزر مونالیزا تاچ انجام می شود. لیزر مونالیزا تاچ با تاثیر زیادی که در فعال سازی مجدد کلاژن دارد مشکل کاهش هورمون استروژن در بافت واژن را که به طور معمول بعد از زایمان و یائسگی اتفاق می افتد حل کرده و حالت واژن سالم را مجدداً بازسازی می نماید. ( لابیاپلاستی در اهواز )

بازسازی و جوانسازی واژن با لیزر مونالیزا تاچ

یکی از کاربردهای شایع لیزر مونالیزا تاچ برطرف کردن علائم بی اختیاری ادرار و درمان خشکی واژن بوده و تاثیرات شگفت انگیزی در این زمینه دارد.

نحوه عملکرد این لیزر بر مبنای تحریک فرایندهای بازسازی بدن بوده و به شدت موثر است.

لیزر مونالیزا تاچ جایگزین بسیار مناسبی برای استفاده از کرم ها و داروهای هورمونی بوده و عوارض آن ها را به دنبال نخواهد داشت، استفاده از داروهای هورمونی معمولاً منجر به بروز سرطان سینه و رحم در خانم ها می شود.

این روش درمانی نه تنها غیرهورمونی است بلکه مزایای بی شمار دیگری نیز دارد که از این میان می توان به مدت زمان کوتاه مورد نیاز برای انجام آن اشاره نمود؛ این روش درمانی در کمتر از 15 دقیقه قابل انجام بوده و نیازی به بیهوش شدن فرد نیست.

نحوه عملکرد لیزر مونالیزا تاچ برای جوانسازی واژن

در این لیزر برای تحریک فرایند بازسازی بدن از نوعی لیزر فرکشنال co2 استفاده می شود که منجر به تولید سلول های هیدراته و سالم بیشتری شده، موجب افزایش خونرسانی به مخاط واژن شده و به این ترتیب محیط درونی واژن را به حالت طبیعی خود بازگردانده و بر یکپارچگی دیواره واژن تاثیر مستقیم دارد.

بعد از گذشت حدود یک ماه از درمان با لیزر، بازسازی بافت جدید منجر به سفت تر شدن ساختار واژن شده و مخاط واژن حالت کشسانی، هیدراته و حجم خود را دوباره به دست می آورد.

مزایای جوانسازی واژن با لیزر مونالیزا تاچ چیست؟

انجام آن نیاز به بیهوش نمودن فرد ندارد و با بی حسی موضعی انجام می شود.

انجام آن با ریسک همراه نبوده و حداقل عوارض را برای افراد به دنبال دارد.

فرد بعد از انجام این روش نیازی به استراحت ندارد.

برای تمام خانم های سالم قابل انجام است.

هزینه هنگفتی نداشته و مقرون به صرفه است.

هزینه جوانسازی واژن با لیزر مونالیزا تاچ

قبل از معاینه بیمار و آگاهی از نوع مشکل و شدت مشکل موجود نمی توان هزینه دقیقی را برای این روش مشخص نمود.