جراح زیبایی صورت و بینی

جراح زیبایی صورت و بینی : امروزه بسیاری از افراد مخصوصا بانوان به دنبال زیبایی بیشتر هستند ، از این رو اقدام به انجام جراحی های زیبایی متفاوت می کنند که در بین آن ها جراحی های زیبایی صورت و بینی بسیار شایع می باشند و از محبوبیت زیادی برخوردار هستند. ( جراح بینی شیراز )

جراح زیبایی صورت و بینی
انتخاب جراح زیبایی صورت و بینی

افرادی که قصد انجام جراحی زیبایی صورت ، را دارند جهت پیدا کردن جراح متخصص و چیره دست می توانند اقداماتی را انجام دهند که ما در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد :
افراد می توانند از آشنایان و دوستان خود کمک بگیرند یا اینکه در اینترنت به جستجو جراح زیبایی صورت بپردازند.
هنگامی که بیمار لیستی از جراحان زیبایی صورت و بینی ، در شهر خود را به دست آورد ، می تواند جهت دیدن نمونه کارهای آن ها به سایت و اینستاگرام شان مراجعه کرده و علاوه بر دیدن نمونه کارها درباره سوابق تحصیلی آنان نیز مطالعه کند.
بیماران می توانند به مطب جراحان منتخب خود رفته و در جلسه مشاوره با آن ها شرکت کنند ، هم چنین می توانند به طور حضوری با بیماران آن ها درباره میزان رضایت شان صحبت کنند.
پس از انتخاب جراح زیبایی صورت و بینی ، بیمار می تواند اقدام به گرفتن وقت جهت انجام جراحی زیبایی کند.

جراح زیبایی صورت و بینی
ویژگی بهترین جراح زیبایی صورت و بینی

بهترین جراح زیبایی صورت ، کسی است که اولویت اول او سلامت بیمار باشد.
جراح زیبایی صورت ، باید توانایی ایجاد حس اعتماد در بیماران را داشته باشد.
جراح زیبایی صورت و بینی ، باید بر علم زیبایی شناسی تسلط کافی داشته باشد.
جراح صورت ، باید بتواند بهترین روش برای درمان بیمار را انتخاب کند و اطلاعات کافی درباره آن به بیمار بدهد.
در صورتی که بیمار خواسته نامعقولی داشت جراح زیبایی صورت ، باید بتواند با تکیه بر علم خود او را متقاعد کند و در صورت اصرار بیمار بر خواسته نابجا خود از جراحی او خودداری کند.

جراحی زیبایی صورت

جراحی زیبایی صورت ، تنها به جراحی بینی ختم نمی شود بلکه شامل لیفت صورت ، جراحی زیبایی پلک ، لیفت گردن ، جراحی زیبایی فک ، جراحی زیبایی گوش ، رفع چین و چروک صورت و غیره می شود.
جراحی بینی

بینی ، عضو برجسته صورت است که در زیبایی چهره تاثیر فراوانی دارد از این رو جراحی بینی طرفداران بسیاری پیدا کرده است.

جراحی بینی به دو روش جراحی باز و بسته انجام می گیرد که انتخاب کدام یک از این روش ها بستگی به شرایط بیماران و نظر جراح بینی دارد.

جراح زیبایی صورت و بینی
هزینه جراحی زیبایی بینی

هزینه های بسیار متفاوتی برای انجام جراحی بینی وجود دارد ، ممکن است برای شما این سوال پیش بیاید که علت این تفاوت قیمت چیست ؟

از دلایل تفاوت قیمت در جراحی زیبایی بینی ، می توان به مواردی هم چون تجربه جراح بینی ، گستردگی جراحی بینی ، دستمزد جراح بینی ، هزینه اتاق عمل ، هزینه کلینیک و بیمارستان ، هزینه آزمایشات و داروها و غیره اشاره کرد.

هزینه نهایی جراحی زیبایی بینی ، پس از معاینه بیمار توسط جراح بینی مشخص می گردد.