04 مارس 2020
مارس 4, 2020

جراح بینی خوب

0 دیدگاه

جراح بینی خوب

جراح بینی خوب : هر فردی امروزه با جراحی زیبایی بینی آشنایی دارد زیرا این جراحی زیبایی به محبوب ترین عمل زیبایی تبدیل شده است.

جراحان و متخصصان بسیاری در زمینه رینوپلاستی فعالیت می کنند و وجه تمایز جراحان بینی با یکدیگر ، میزان مهارت شان می باشد.( جراح بینی شیراز )

با توجه به جراحان و متخصصان بسیار زیادی که در حیطه عمل جراحی بینی فعالیت دارند، برخی از متقاضیان با عدم انتخاب یک جراح بینی خوب مواجه می شود.

برای برخی از افراد، انتخاب جراح بینی کار آسانی نیست و اغلب موارد با سردرگمی رو به رو می شوند و نمی توانند تصمیم بگیرند که کدام جراح بینی مهارت بالایی دارد.

نمونه کارهای جراح بینی مهم ترین مدرک برای اثبات میزان مهارت است.

مشاهده نمونه کارها به دو طریق مجازی و حضوری امکانپذیر است.

مشاهده نمونه کارهای حضوری شامل مراجعه به مطب و ملاقات با بیماران قبلی جراح بینی می شود و مشاهده صفحه رسمی اینستاگرام یا مراجعه به سایت جراح بینی جزو مشاهده نمونه کارها به صورت مجازی می باشد.

جراح بینی خوب
ویژگی های جراح بینی خوب و ایده آل

انتخاب یک جراح بینی خوب و ایده آل مهم ترین اقدام برای کسب نتیجه رضایتمند از راینوپلاستی می باشد.

همچنین میزان مهارت جراح بینی در عدم بروز عوارض نیز تاثیر مثبتی دارد.

جراح بینی خوب ، فردی است که پیش از انجام هر گونه اقدامی به خوبی شرایط بیمار را بررسی می کند و پس از بررسی شرایط بیمار، نکات موردنیاز را متذکر می شود.

جراح بینی نباید منافع مالی را اولویت قرار دهد و اولویت اول خود را سلامتی بیمار و کسب رضایت او بداند.

زمانی که جراح بینی از مهارت خوب و موردقبولی برخوردار باشد و اکثریت بیماران او از نتیجه ایده آل از رینوپلاستی کسب کنند به او لقب بهترین ، داده می شود.
بهترین روش انتخاب جراح بینی خوب

برای انتخاب جراح بینی روش های بسیاری چون : جستجو در اینترنت ، صحبت با بیماران قبلی ، مراجعه به مطب و غیره وجود دارد.

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و آسان شدن کارها، انتخاب جراح بینی از طریق جستجو در اینترنت به یکی از محبوب ترین روش ها تبدیل شده است.

جستجوی کلماتی چون جراح بینی ، جراح بینی شیراز ، جراحی بینی در شیراز ، جراحی زیبایی بینی در شیراز ، بهترین جراح بینی و غیره می توانید با جراحانی که در زمینه رینوپلاستی فعالیت می کنند ، آشنا شوید.

با آوردن نام شهر مدنظرتان در کنار عبارت مورد جستجو، مانند جراح بینی شیراز ، می توانید جستجوی خود را محدود به یک شهر خاص نمایید.

جراح بینی خوب

انواع بینی

یکی از مواردی که باید قبل از جراحی بینی در رابطه با آن تحقیق کنید نوع بینی است در این صورت از جراح بینی خود توقعات معقول داشته و از نتیجه جراحی بینی رضایت بیشتری خواهید داشت.

بینی ها با توجه به ویژگی های ساختاری شان معمولاً به دو نوع زیر تقسیم می شوند:

بینی استخوانی : ساختار بینی های استخوانی که ایده آل ترین نوع بینی برای جراحی هستند از غضروف هایی محکم، بافت های چربی زیرپوستی کم و پوستی نازک تشکیل شده است.
بینی گوشتی: ساختار بینی های گوشتی متشکل است از بافت های چربی زیرپوستی زیاد و استخوان هایی ضعیف که پوستی با ضخامت زیاد بر روی آن ها قرار می گیرد.

نتیجه جراحی بینی

بینی ها بعد از جراحی و با توجه به فاکتورهایی که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد به دو فرم زیر شکل داده می شوند:

بینی طبیعی : مشخصه بارز این فرم از بینی بعد از جراحی، طبیعی بودن آن است. در واقع جراح بینی تمام تجربه و مهارت خود را به کار می گیرد تا مشکلات ظاهری بینی را به طبیعی ترین شکل ممکن برطرف کند.

به همین دلیل بعد از جراحی به فرم طبیعی ما بر روی بینی ها قوس نمی بینیم و خبری از کاهش حجم زیاد و سربالا شدن نوک در این فرم از بینی نیست.

بینی فانتزی : این فرم از بینی دارای قوس بوده، نوک آن سربالا است و زاویه بین نوک بینی و لب بالا 100 تا 105 درجه می باشد.

جراح بینی خوب

انتخاب بهترین فرم بینی

انتخاب فرم بینی بعد از جراحی باید با توجه به فاکتورهای زیر صورت بگیرد:

نوع بینی : تعیین کننده ترین عامل در انتخاب فرم بینی، نوع آن است.

افرادی با بینی های گوشتی جز فرم طبیعی انتخاب دیگری برای نوع بینی شان ندارند زیرا ضعیف بودن استخوان ها و ضخیم بودن پوست بینی شان امکان ایجاد تغییراتی مثل قوس بر روی پل بینی را به جراح نخواهد داد اما افرادی که بینی شان استخوانی است می توانند با توجه به موارد زیر یکی از دو فرم طبیعی یا فانتزی را انتخاب کنند.

جنسیت
سلیقه افراد
ویژگی های صورت

چنانچه افراد در انتخاب جراح بینی شان دقت کرده و یک جراح بینی خوب را انتخاب کنند نباید در انتخاب فرم بینی شان نگرانی داشته باشند زیرا یک جراح بینی خوب از شما در مورد انتظارات تان از جراحی بینی سوال پرسیده و به این ترتیب از سلیقه شما آگاه می شود.

ایشان عکسبرداری هایی از زوایای مختلف بینی و صورت برای تان تجویز کرده و به خوبی نسبت میان اجزا را بررسی می کند، سلایق تان را در نظر گرفته و با اشراف کاملی که بر اصول ریاضی و زیبایی شناسی دارد بهترین فرم بینی را برای تان انتخاب می کند.