07 سپتامبر 2020
سپتامبر 7, 2020

جراحی بینی طبیعی

0 دیدگاه

جراحی بینی طبیعی

جراحی بینی طبیعی یکی از انواع جراحی زیبایی بینی است که با برطرف کردن ایرادات بینی سبب تغییر شکل و فرم بینی می شود. انجام این جراحی در مقایسه با سایر مدل های بینی ( جراحی بینی فانتزی ) عوارض کمتری داشته و با گذشت زمان دستخوش تغییرات نخواهد شد. ( جراح بینی اصفهان )

در جراحی بینی طبیعی تغییرات چندانی ایجاد نمی شود و تنها میان بینی و سایر اجزای صورت تناسب ایجاد خواهد شد. در واقع این جراحی بیشتر برای افرادی مناسب است که در صدد برطرف کردن ایرادات بینی خود هستند و نمی خواهند چهره شان تغییر به خصوصی کند.

بررسی ها نشان داده که برخلاف گذشته که افراد بیشتر طالب بینی فانتزی (عروسکی ) بودند ، امروزه غالبا افرادی که متقاضی رینوپلاستی هستند ، علاقمند به انجام جراحی بینی طبیعی می باشند.

همچنین بینی مردانه نیز تنها به صورت طبیعی جراحی می شود چرا که اگر بینی مردانه از حالت طبیعی خارج گردد ، جذابیت و تناسب صورت مردانه را بهم خواهد ریخت.

در جراحی بینی طبیعی هیچ قوسی ایجاد نمی شود و پل بینی کاملا صاف است. همچنین بینی سربالا نخواهد بود و زاویه بین نوک بینی تا لب بالا حدود ۹۰ تا ۹۵ درجه می باشد.

هزینه جراحی بینی طبیعی
هزینه جراحی بینی طبیعی به عوامل مختلفی بستگی دارد که پس از بررسی توسط جراح بینی مشخص خواهد شد. بنابراین بیماران باید ابتدا جراح بینی دلخواه و مورد نظر خود را انتخاب کنند و جلسه مشاوره ای با ایشان تعیین نمایند.

نحوه انتخاب جراح بینی خوب
به طبع انجام جراحی بینی نیازمند دقت و مهارت بسیار بالای جراح دارد. بنابراین افرادی که می خواهند تحت این عمل جراحی قرار گیرند باید به دنبال جراح بینی خوب و بامهارت بالا باشند. حال چگونه می توانیم میزان مهارت جراح بینی را بسنجیم؟

برای این کار باید حتما نمونه کار های جراح را مشاهده کنید. بدین منظور می توانید به پیج اینستاگرام یا گالری تصاویر سایت پزشک مراجعه نمایید. البته توصیه می شود تنها به عکس ها بسنده نکنید و حتما به صورت حضوری هم به مطب مراجعه نمایید. در مطب می توانید با افرادی که پس از جراحی بینی و برای معاینه مجدد در مطب حضور دارند صحبت کنید و میزان رضایت آن ها را نیز مورد بررسی قرار دهید.

باید به این نکته توجه داشت که بیماران برای انجام جراحی بینی نباید عجله کنند و برای این انتخاب باید وقت کافی بگذارند. بسیاری از موارد بیماران به دلیل عجله در انتخاب جراح بینی ، از نتیجه نهایی عمل خود احساس رضایت نداشته و دچار مشکلات ثانویه می شوند.