04 مارس 2020
مارس 4, 2020

جراحی بینی در مردان

0 دیدگاه

جراحی بینی در مردان

جراحی بینی در مردان : امروزه جراحی بینی بسیار رواج پیدا کرده و علاوه بر خانم ها، طرفداران زیادی در آقایان به خود اختصاص داده است؛ اما نکته قابل توجه در جراحی زیبایی بینی مردان ، توجه به تفاوت های بینی های مردانه و زنانه می باشد.


تفاوت های جراحی بینی مردان و زنان
یکی از بارز ترین تفاوت های بینی مردانه و زنانه ، ساختار و آناتومی بینی آن ها می باشد، به این صورت که بینی های مردانه از استحکام بیشتری برخوردار هستند و پوست بینی آنها به نسبت خانم ها ضخیم تر می باشد.
همچنین سلیقه آقایان در انتخاب نوع جراحی بینی بسیار متفاوت است. اغلب آقایان در صدد برطرف کردن ایرادات بینی خود هستند و خواستار ایجاد تغییرات چندانی در بینی خود نیستند، چرا که چنانچه بینی های مردانه دست خوش تغییراتی زیاد شود، موجب کاهش جذابیت صورت مردانه خواهد شد؛ به همین دلیل اغلب آقایان اقدام به جراحی بینی طبیعی می نمایند.
این در حالیست که معمولا خانم ها علاوه بر اصلاح ایرادات بینی ، خواستار ایجاد تغییرات در بینی خود هستند و بیشتر علاقمند به داشتن بینی های کوچک و فانتزی می باشند. از این رو اقدام به جراحی بینی فانتزی می نمایند.
ویژگی های بینی های مردانه
پل بینی مردان مقاوم تر و بلند تر می باشد.
طول بینی مردان بیشتر از بینی زنانه است.
زاویه بین بینی و لب بالا در آقایان حدود 90 درجه می باشد.
بینی مردان دارای استخوان سفت تر و غضروف مقاوم تری می باشد.
عوارض کوچک کردن بینی در جراحی بینی مردان

کوچک کردن بیش از حد بینی می تواند عوارض زیادی را در پی داشته باشد. این امر علاوه بر بهم ریختن تناسب صورت فرد ، موجب بروز مشکلاتی چون تغییر صدا و اختلالات تنفسی خواهد شد. در این صورت ممکن است فرد مجبور به انجام جراحی ترمیمی بینی شود.

موارد مهم در جراحی بینی در مردان
بینی مردان باید بلند تر از بینی زنان باشد.
بینی مردان باید از نمای نیم رخ ، شیب ملایم و صافی داشته باشد.
بهترین جراح بینی مردانه

همانطور که میدانید جراحی زیبایی بینی در کشور ما بسیار رایج شده ، بنابراین تعدد و تنوع جراحان بینی بسیار زیاد است. آنچه پیداست جراحی بینی جزو جراحی های ضروری و فوری نیست ، بنابراین برای انتخاب و تحقیق درباره بهترین جراح بینی مردانه ، از زمان کافی برخوردار هستید.

توجه داشته باشید که جراح بینی ای را انتخاب کنید که در جراحی بینی مردانه تجربه و مهارت کامل را داشته باشد، چرا که در برخی موارد جراح بینی دارای نمونه کار های خوبی در جراحی بینی زنانه است ولی در انجام جراحی بینی مردانه ، از مهارت کافی برخوردار نیست.